Povinně zveřejňované informace

Telefon:
724064493 [mobilní]

Informace o podatelně:

Adresa: Budyně 5, 387 73 Budyně (přijímá dokumenty v listinné podobě nebo dokumenty v digitální podobě doručované na přenosných technických nosičích dat.)

Úřední hodiny podatelny nejsou stanoveny, osobní podání lze dohodnout na tel. 724064493

Elektronická adresa: obec.budyne(zavináč)centrum.cz

Datová schránka: s29ambv

Přehled datových formátů, ve kterých jsou přijímány dokumenty v digitální podobě: Acrobat Reader (.pdf), obrazové přílohy (.jpg, .jpeg), textové přílohy (.doc, .txt, .xls). Podatelna v žádném případě nepřijímá spustitelné soubory (*.com, *.exe, *.vbs, *.pif atd.).  Datové zprávy lze doručit na technických nosičích - CD, DVD, flash disk.

Způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo počítačového programu, který je způsobilý přivodit škodu na informačním systému nebo na informacích zpracovávaných systémem:  Pokud datová zpráva obsahuje škodlivý kód, není považována za doručenou na podatelnu.
Elektronická podatelna provádí kontrolu, zda přijaté podání v elektronické podobě je čitelné, zda je podepsala osoba uvedená na kvalifikovaném certifikátu a zda je certifikát platný. Pokud je při této kontrole zjištěno, že toto podání má vady, postupuje se dále dle příslušných ustanovení správního řádu.

Důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu, který není podáním nebo podnětem a nelze jej vyřídit podle jiného právního předpisu:  Pokud příjemce zjistí, že dokument doručený v analogové (=listinné) podobě je neúplný nebo nečitelný, a je schopna určit odesílatele tohoto dokumentu a kontaktní údaje odesílatele, vyrozumí odesílatele o zjištěné vadě dokumentu a stanoví další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se vadu doručeného dokumentu ve spolupráci s jeho odesílatelem odstranit, příjemce dokument dále nezpracovává. Není-li příjemce schopen určit odesílatele doručeného dokumentu, který je neúplný nebo nečitelný, a kontaktní údaje odesílatele, dokument dále nezpracovává.

Budyně status: obec
kraj: Jihočeský (CZ031)
okres: Strakonice (CZ0316)
obec s rozšířenou působností: Vodňany
pověřená obec: Vodňany

Úřady:
pověřený úřad - VODŇANY
stavební - VODŇANY
matriční - BAVOROV
finanční - VODŇANY
katastrální - STRAKONICE
pozemkový - STRAKONICE
celní - STRAKONICE
okresní soud - STRAKONICE
vojenská správa - PÍSEK

historická země: Čechy
katastrální výměra: 2,14 km2
obyvatel: 48 (2017)
zeměpisná šířka: 49°8'46.67" s. š.
zeměpisná délka: 14°4'16.18" v. d.
nadmořská výška: 431 m
PSČ: 387 73
Kód obce: 560171

starosta:
Ing. Jaromír Hanžl
  místostarosta:
MgA. Lenka Ebelová
  členové zastupitelstva:
Ing. Vladimír Hanžl

Ing. Vladimír Kuba

Jaroslav Valenta
(stav po komunálních volbách 5.-6.10.2018)

V obci je evidováno 26 adres. V obci není evidována žádná část obce ani ulice. Všechny adresy v obci mají PSČ 387 73 - pošta Bavorov.
V obci je k trvalému pobytu přihlášeno 45 obyvatel, z toho je 12 dětí ve věku do 18 let.
(Stav k 31.12. 2018)

Příspěvky

Svobodný přístup k informacím dle zák. 106/1999 Sb.

7. 3. 2019